Hakkımızda

Home / Hakkımızda

MİTTEM ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Teknolojiye uygun, ekonomik, yürürlükteki mevzuat şartlarına, standartlara, müşteri beklentilerine uygun projeler geliştiririz.

Kalite bilincine sahip yönetici ve çalışanlar ile mevcut kaynakları en verimli şekilde kullanarak artı değer yaratır, ekonomik ömrü uzun ve müşteri memnuniyetini sağlayan tesisler kurarız.

Sürekli gelişime açık kalite anlayışımız ile çalışanlarımızın katılımını, memnuniyetini, eğitim faaliyetlerimiz ile gelişimini hedefleriz.

Çevreye ve topluma saygılı bir firma olarak çalıştığımız kişi, kurum ve firmalar ile güvenilir ilişkiler oluşturarak, sürekli gelişme ve geliştirmeyi hedefleyen çalışmalar yürütürüz

Değerlerimiz

– Müşteri merkezli çalışmak

– Çevreye ve insana duyarlı, dürüst ve saygılı olmak

– Ekip çalışmasının önemini kavramak

– Çalışanlarının gelişimine destek olarak yenilikçi bir çizgide ilerlemek

Tarihçe

MİTTEM; çevre teknolojilerinde anahtar teslim arıtma ve paket arıtma sistemleri, taahhüt, projelendirme, inşaat, makine imalatı, tedarik, montaj, performans testleri yürütme, danışmanlık v.b. hizmetler vermektedir.

Sunduğu tüm çözümlerde, kaliteden ödün vermeyen, detay ve işlevselliği ön planda tutan, doğru metotlarla, hatasız ve eksiksiz, gerçek toplam ekonomik maliyet yaklaşımlarını benimsemektedir. Büyük, küçük demeden üstlendiği görevlerin tamamında aynı titizlik ve hassasiyeti korumayı felsefesinin vazgeçilmezleri arasında kabul etmiştir. Bilimsel temellere dayandırdığı prensipleri, teknik olduğu kadar yönetimsel açıdan da etik olan uygulamaları ve ilkeleri firmaya enerjisini veren başlıca unsurlar olmuştur. Bu sayede sektörde oluşturduğu imajı, bulunduğu kulvarda yalnızca kendisi ile rekabet etme hedefini ana gayesi olarak benimsemiştir.

Müşterilerinde bıraktığı izlenimin en değerli sermayesi olduğu bilinci ile yurtiçinde altına imza attığı birçok projenin yanı sıra; Almanya, Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Kıbrıs, Libya, Irak, Suudi Arabistan, Angola ve Sudan gibi ülkelerde edindiği tecrübe ve gözlemler ile de vizyonunu daha öte ufuklara taşımıştır..

Misyonumuz

Teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak çevre değerlerini korumak.

Vizyonumuz

Çevre sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile çözümler sunan, müşteri ve çalışan memnuniyetine önem veren, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe global bir firma olmak.