Hakkımızda

MİTTEM Çevre Teknolojileri atıksu arıtma ve su arıtma sistemleri alanında taahhüt projelendirme, inşaat, mekanik ekipman imalatı, ekipman tedariği, montaj, performans testleri yürütme ve teknik danışmanlık konularında yaklaşık 15 yıldır faaliyet göstermektedir. Bu yönüyle MİTTEM Çevre Teknolojileri arıtma sistemleri konusunda bütüncül bir yaklaşımla anahtar teslim hizmet verme kabiliyetine sahiptir.

MİTTEM Çevre Teknolojileri üstlendiği her projede aynı titizlik ve hassasiyetle kaliteden ödün vermeksizin detay ve işlevselliği ön planda tutarak müşterilerine ekonomik ve teknolojik çözümler sunar.

MİTTEM Çevre Teknolojileri yurt içinde gerçekleştirdiği birçok projenin yanı sıra aralarında Almanya, Bulgaristan, Romanya, Türkmenistan, Libya, Irak ve Suudi Arabistan gibi ülkelerin bulunduğu farklı kıtalardan 20’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

Vizyon & Misyon

MİTTEM Çevre Teknolojileri bilimsel temellere dayandırdığı prensipleri, etik uygulamaları ve ilkeleri doğrultusunda yurt içinde ve yurtdışında gerçekleştirdiği birçok proje sayesinde edindiği tecrübe ve gözlemlerle arıtma sektöründe global ölçekte tercih edilen markalar arasında yer almayı kendine prensip edinmiştir.